مزایای خرید شیرالات با ضمانت نامه
داشتن گارانتی شیرالات اهرمی بهداشتی ساختمان از فاکتور های مهم درهنگام خرید به شماره می آید، وباعث حسن اطمینان ما از محصول در هنگام خرید می شود.
در حال حاضر حدود 700 تولید کننده و مونتاژ کننده شیرآلات در بازار ایران مشغول به فعالیت هستند. گارانتی (ضمانت نامه)معتبر حکم اطمینان تولیدکننده به محصولات خود را دارد. ارائه گارانتی و خدمات پس از فروش برای شرکت ها هزینه بردار است و در نتیجه قیمت شیرآلات دارای گارانتی از سایر شیرآلات بالاتر است. البته که این قیمت کمی بالاتر نسبت به هزینه هایی که شیرآلات بی کیفیت ممکن است در آینده به مصرف کنندگان تحمیل کند، بسیار ناچیز است.
گروه فروشگاه ساختمانی 196 مارکت در زمینه شیرآلات اهرمی با برند های مطرح و مرغوب شیرالات همکاری کرده و داری نمایندگی تعداد زیادی از برند های شیرالات می باشد لذا درطیف وسیعی از قیمت ها و طرح ها و رنگ های متفاوت اقدام به فروش محصولات می کند. ارائه خدمات پس از فروش اگر در حیطه خدمات گارانتی شرکت مزبور باشد پذیرفته خواهد شد
خرید شیرآلات با گارانتی 


نکات بیشتر راجب خرید شیر الات

 

گارانتی شیرآلات بهداشتی
اهمیت گارانتی شیرآلات بهداشتی و ساختمانی زمانی خود را نشان می دهد، که شیرآلات خریداری شده دچار مشکل شوند. تولیدکننده های شیرآلات بهداشتی که به کیفیت محصولات خود اطمینان دارند، قطعاً در کنار محصولات خود، گارانتی معتبری نیز ارائه می دهند. گارانتی مواردی مانند برخی اشکالات فنی و ظاهری را پوشش می دهد. مواردی مانند آسیب دیدن آبکاری شیر که در اثر شستشو با مواد اسیدی و یا وایتکس به وجود آمده اند، معمولاً مشمول گارانتی نیستند. پیش از خرید ، علاوه بر قیمت شیرآلات و کیفیت آن، حتماً موارد تحت پوشش گارانتی را نیز بررسی نمایید. محصولات شیرآلات فروشگاه 196 مارکت دارای 5 سال ضمانت و خدمات پس از فروش هستند.
چه گارانتی هایی در زمینه شیر الات معتبر هستند

یکی از سوالاتی که برای همه ما پیش می اید این است که ایا گارانتی کالایی که خریداری شده معتبر است یا نه ، یا اینکه گارانتی  شامل چه مواردی می شود،

چند نکته رو لازم میدونم بهتون بگم

 

ضمانت نامه شیرالات قهرمان
                   نمونه برگه ضمانت نامه شیرالات

   -در داخل کارتن بسته بندی هر کدام از شیرلات بهداشتی خریداری شده بایستی برگه ضمانت نامه(گارانتی) مانند تصویر بالا وجود داشته باشد.

 

نکات بیشتر راجب خرید شیر الات

تفاوت گارانتی و ورانتی 

نویسنده: سیدمرتضی کاهانی

‫0/5 ‫(0 نظر)
پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها