معرفی برند میلاک

معرفی برند میلاک

یراق الات میلاک با بیش از چند سال تجربه در صنعت قفل سازی و با بهره گیری از مهندسان زبده و کارشناسان این صنعت، بعنوان یکی از تولید کننده های قفل سوئیچی و سیلندر با طراحی و ساخت تماما ایرانی و قابل رقابت با نمونه های خارجی چه از لحاظ قیمت ، کیفیت ساخت و ایمنی می باشد .

میلاک ، پیـوسته و بـا تلاشی مستمــر در جهت بــکارگیری نیـروهای متـخصص و کار آمــد و همــــچنین تجهیز و تـامین کـــارخانه با ماشین آلات مـدرن و بـهره بـــرداری از تـــکنولوژی منــاسب ســعی در ایــجاد تــحولی در صـنعت قفل داشتـــه است .

یراق الات میلاک تولید کننده انواع قفل سوئیچی و سیلندر در ایران

صنایع تولیدی یراق الات میلاک تولید کننده انواع قفل درب حیاط ، قفل های آپارتمانی ( سوئیچی ) و انواع سیلندر در ایران میباشد. تکامل کیفیت محصولات ما حاصل ایجاد ارتباط منطقی و سیستماتیک بین مشتریان و مدیریت شرکت و انعکاس سریع عیوب و اشکالات به واحدهای مربوطه و رفع آنهاست که باعث گردیده امروز انتخاب یک قفل که به عنوان اساسی ترین کالا جهت امنیت یک ساختمان است به راحتی امکان پذیر گردد .

 یراق الات میلاک معتقد است که  :

  1. تـــوجه به نیــــاز مشتــــری , اولیـــن دغدغه کاری است.
  2. کیفیـت را مشتـــری تعریـــف می کند , بنابر این هر آنچه مشتــری می گــوید را باید باور داشت.
  3. کنتـــرل نـماینده مشتـــــری در فرآینـد تــــولید است.
  4. رمــــز پویـــایی و مــــاندگـــاری در عرصـــه تــولید پـــرداختن به تحقیق و توسعـه در راستای دستیـابی به دانش و تکنـــولوژی روز می باشـد.
‫5/5 ‫(1 نظر)

ارسال دیدگاه

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها